Home » Uitslagen 2014-2015

De uitslagen van 28 mei 2015 

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                       1367 en 1418

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                         1386 en 1442

Klasse D:

1 Roelf Hekman                       1237 en 1167

Klasse E:

1 Jan van der Spoel                 1246 en 1274

2 Jan van der Sleen                 1283 en 1195

3 Gretha van der Spoel            1183 en 1256

4 Jan Zwiers                             1055 en 1189

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                  1214 en 1194

Klasse G:

1 Hendrik Mensing                     1173 en 1128

2 Marga Kelly                             1158 en 1116

3 Bert Smink                              1116 en 1099

Klasse H:

1 Jan Buikema                          1074 en 1106

2 Edwin van der Meer               1044 en 1084

Klasse I:

1 Greetje Polstra                       1138 en 1061

Klasse J:

1 Lammie Borger                        889 en   972

De uitslagen van 21 mei 2015  

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                      1392 en 1410

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                         1410 en 1402

Klasse D:

1 Christina Fennema               1307 en 1257

2 Roelf Hekman                       1331 en 1232

Klasse E:

1 Jan van der Sleen                 1209 en 1250

2 Gretha van der Spoel            1225 en 1165

3 Jan van der Spoel                 1171 en 1183

4 Jan Zwiers                             1149 en 1096

Klasse F:

1 Ellie Kleine                             1116 en 1178

Klasse G:

1 Marga Kelly                            1144 en 1172

Klasse H:

1 Edwin van der Meer               1067 en 1030

Klasse I:

1 Greetje Polstra                        1031 en   542

Klasse J:

1 Lammie Borger                         841 en   979

De uitslagen van 7 mei 2015

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                         1427 en 1361

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                           1422 en 1403

Klasse D:

1 Roelf Hekman                        1270 en 1290

Klasse E:

1 Gretha van der Spoel             1300 en 1281

2 Jan van der Sleen                  1251 en 1229

3 Jan van der Spoel                  1200 en 1264

4 Jan Zwiers                              1176 en 1244

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                   1123 en 1140

2 Ellie Kleine                              1110 en 1148

Klasse G:

1 Marga Kelly                             1202 en 1121

2 Hendrik Mensing                     1139 en 1170

Klasse H:

1 Jan Buikema                           1112 en 1165

2 Edwin van der Meer                1063 en 1135

Klasse I:

1 Greetje Polstra                        1095

Klasse J:

1 Lammie Borger                        980 en   981

De uitslagen van 30 april 2015

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                         1368 en 1420

Hoofdklasse Heren B:

1 Ron Duursma                         1332 en 1372

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                           1350 en 1387

Klasse D:

1 Christina Fennema                1310 en 1214

2 Roelf Hekman                        1203 en 1277

Klasse E:

1 Gretha van der Spoel             1227 en 1211

2 Jan Zwiers                             1236 en 1176

3 Jan van der Sleen                  1201 en 1175

4 Jan van der Spoel                  1174 en 1136

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                 1259 en 1213

2 Ellie Kleine                            1148 en 1205

Klasse G:

1 Hendrik Mensing                    1165 en 1112

2 Bert Smink                             1125 en 1134

3 Marga Kelly                            1091 en 1111

Klasse H:

1 Jan Buikema                            1102 en 1034

2 Edwin van der Meer                 1080 en 1021

3 Hennie Klaster                         1030

Klasse J:

1 Lammie Borger                        817 en   979

De uitslagen van 23 april 2015

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                          1395 en 1436

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                            1418 en 1368

Klasse D:

1 Christina Fennema                  1268 en 1277

2 Roelf Hekman                         1293 en 1238

Klasse E:

1 Gretha van der Spoel              1246 en 1234

2 Jan van der Sleen                   1200 en 1279

3 Jan Zwiers                               1215 en 1225

Klasse F:

1 Ellie Kleine                              1115 en 1196

2 Janny Heuvelman                   1133 en 1136

Klasse G:

1 Hendrik Mensing                     1169 en 1121

Klasse H:

1 Jan Buikema                            1159 en 1150

2 Edwin van der Meer                 1142 en 1076

Klasse J:

1 Lammie Borger                          925 en   870

De uitslagen van 16 april 2015

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                          1415 en 1347

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                             1386 en 1402

Klasse D:

1 Roelf Hekman                          1259 en 1249

2 Christina Fennema                  1213 en 1184

Klasse E:

1 Jan van der Sleen                    1154 en 1252

2 Jan van der Spoel                    1174 en 1186

3 Jan Zwiers                               1200 en 1136

4 Gretha van der Spoel              1083 en 1151

Klasse F:

1 Ellie Kleine                               1188 en 1163

2 Janny Heuvelman                    1182 en 1143

Klasse G:

1 Hendrik Mensing                      1150 en 1179

2 Marga Kelly                              1134 en 1163

3 Bert Smink                               1095 en   975

Klasse H:

1 Edwin van der Meer                 1105 en 1091

Klasse J:

1 Lammie Borger                         900 en   945

De uitslagen van 9 april 2015 

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                        1389 en 1377

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                           1443 en 1415

Klasse D:

1 Roelf Hekman                        1269 en 1189

Klasse E:

1 Jan van der Sleen                   1242 en 1207

2 Jan van der Spoel                   1176 en 1238

3 Gretha van der Spoel              1173 en 1207

4 Jan Zwiers                              1139 en 1095

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                   1222 en 1196

2 Ellie Kleine                              1158 en 1163

Klasse G:

1 Hendrik Mensing                     1049 en 1094

2 Marga Kelly                             1064 en 1054

Klasse H:

1 Jan Buikema                            1078 en 1176

2 Edwin van der Meer                 1085 en 1085

Klasse J:

1 Lammie Borger                        937 en   960

De uitslagen van 2 april 2015

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                        1386 en 1377

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                          1423 en 1411

Klasse D:

1 Roelf Hekman                        1204 en 1319

Klasse E:

1 Gretha van der Spoel             1254 en 1229

2 Jan van der Spoel                  1242 en 1174

3 Jan van der Sleen                  1205 en 1167

4 Jan Zwiers                              1069 en 1199

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                   1180 en 1254

2 Ellie Kleine                              1170 en 1152

Klasse G:

1 Hendrik Mensing                      1118 en 1074

2 Marga Kelly                              1070 en 1052

3 Bert Smink                               1093 en 1013

Klasse H:

1 Edwin van der Meer                1133 en 1103

2 Jan Buikema                           1052 en 1128

Klasse I:

1 Greetje Polstra                         919 en 1038

Klasse J:

1 Lammie Borger                        909 en  896

De uitslagen van 26 maart 2015

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                       1412 en 1402

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                        1410 en 1438

Klasse D:

1 Roelf Hekman                      1226 en 1244

Klasse E:

1 Jan van der Sleen                1277 en 1195

2 Jan Zwiers                           1208 en 1177

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                1179 en 1153

2 Ellie Kleine                           1133 en 1061

Klasse G:

1 Hendrik Mensing                   1164 en 1077

2 Marga Kelly                           1125 en 1077

3 Bert Smink                            1071 en 1064

Klasse H:

1 Jan Buikema                         1078 en 1131

2 Edwin van der Meer              1087 en 1109

Klasse I:

1 Greetje Polstra                       1089 en 1040

De uitslagen van 19 maart 2015

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                     1418 en 1400

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                       1432 en 1423

Klasse D:

1 Roelf Hekman                     1297 en 1277

2 Christina Fennema              1268 en 1262

Klasse E:

1 Jannie Fennema                  1266 en 1227

2 Gretha van der Spoel           1205 en 1261

3 Jan van der Spoel                1178 en 1233

4 Jan van der Sleen                1198 en 1184

5 Jan Zwiers                            1130 en 1153

Klasse F:

1 Ellie Kleine                            1150 en 1148

2 Janny Heuvelman                 1078 en 1162

Klasse G:

1 Hendrik Mensing                   1112 en 1150

2 Bert Smink                             1097 en 1020

Klasse H:

1 Jan Buikema                          1122 en 1166

2 Edwin van der Meer               1032 en 1078

Klasse I:

1 Greetje Polstra                        1029 en 1055

Klasse J:

1 Lammie Borger                         979 en   913

De uitslagen van 12 maart 2015

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                            1426 en 1354

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                              1424 en 1425

Klasse D:

1 Christina Fennema                   1300 en 1260

2 Roelf Hekman                           1248 en 1245

Klasse E:

1 Jan van der Sleen                     1199 en 1262

2 Jannie Fennema                       1208 en 1215

3 Jan Zwiers                                1155 en 1178

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                     1245 en 1215

2 Ellie Kleine                                1179 en 1218

Klasse G:

1 Marga Kelly                               1098 en 1169

2 Hendrik Mensing                       1110 en 1125

3 Bert Smink                                 1089 en 1096

Klasse H:

 Edwin van der Meer                       981 en 1125

Klasse I:

1 Greetje Polstra                           1066 en 1038

Klasse J:

1 Lammie Borger                            955 en   901

De uitslagen van donderdag 5 maart 2015

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                           1355 en 1385

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                             1429 en 1412

Klasse D:

1 Christina Fennema                   1251 en 1338

2 Roelf Hekman                           1295 en 1263

Klasse E:

1 Gretha van der Spoel               1291 en 1225

2 Jan van der Spoel                     1206 en 1206

3 Jan van der Sleen                     1232 en 1152

4 Jan Zwiers                                 1115 en 1107

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                      1194 en 1246

2 Ellie Kleine                                 1177 en 1145

Klasse G:

1 Hendrik Mensing                        1170 en 1081

2 Marga Kelly                                1080 en 1012

3 Bert Smink                                  1025 en 1055

Klasse H:

1 Jan Buikema                               1130 en 1073

2 Edwin van der Meer                    1026 en 1065

Klasse I:

1 Greetje Polstra                            1008 en  982

Klasse J:

1 Lammie Borger                            906 en   947

De uitslagen van 26 februari 2015

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                            1404 en 1416

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                              1396 en 1380

Klasse D:

1 Roelf Hekman                            1293 en 1236

2 Christina Fennema                    1219 en 1257

Klasse E:

1 Janny Fennema                         1240 en 1284

2 Gretha van der Spoel                1204 en 1254

3 Jan van der Spoel                     1146 en 1284

4 Jan van der Sleen                     1130 en 1235

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                      1161 en 1171

2 Ellie Kleine                                 1108 en 1127

Klasse G:

1 Marga Kelly                                1102 en 1197

2 Hendrik Mensing                        1138 en 1130

Klasse H:

1 Jan Buikema                              1150 en 1111

2 Edwin van der Meer                   1002 en 1046

Klasse I:

 1 Greetje Polstra                          1061 en 1066

De uitslagen van 19 februari 2015

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                              1408 en 1378

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                                 1438 en 1418

Klasse D:

1 Roelf Hekman                               1282 en 1238

2 Christina Fennema                        1199 en 1255

Klasse E:

1 Janny Fennema                             1258 en 1269

2 Gretha van der Spoel                     1232 en 1251

3 Jan van der Sleen                          1206 en 1219

4 Jan Zwiers                                      1183 en 1180

5 Jan van der Spoel                          1166 en 1164

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                           1209 en 1215

Klasse G:

1 Marga Kelly                                     1123 en 1188

2 Bert Smink                                       1082 en 1139

3 Hendrik Mensing                              1086 en 1116

Klasse H:

1 Jan Buikema                                    1150 en 1117

2 Edwin van der Meer                         1085 en 1062

Klasse I:

1 Greetje Polstra                                  1059 en 1039

Klasse J:

1 Lammie Borger                                   934 en 1003

De uitslagen van 12 februari 2015

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                                    1375 en 1366

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                                       1375 en 1423

Klasse D:

1 Christina Fennema                             1238 en 1254

2 Roelf Hekman                                     1204 en 1265

Klasse E:

1 Gretha van der Spoel                           1208 en 1267

2 Janny Fennema                                   1231 en 1229

3 Jan van der Spoel                                1212 en 1231

4 Jan van der Sleen                                1162 en 1255

5 Jan Zwiers                                            1176 en 1159

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                                1229 en 1197

2 Ellie Kleine                                           1165 en 1197

Klasse G:

1 Marga Kelly                                          1065 en 1156

2 Hendrik Mensing                                  1076 en 1132

Klasse H:

1 Jan Buikema                                        1077 en 1120

2 Edwin van der Meer                             1028 en  999

Klasse J:

1 Lammie Borger                                      926 en  940

 

De uitslagen van 5 februari 2015

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                                       1426 en 1416

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                                          1355 en 1427

Klasse D:

1 Christina Fennema                                1269 en 1257

2 Roelf Hekman                                        1219 en 1263

Klasse E:

1 Gretha van der Spoel                            1248 en 1305

2 Jan van der Sleen                                 1260 en 1206

3 Jannie Fennema                                   1155 en 1240

4 Jan van der Spoel                                 1185 en 1183

5 Jan Zwiers                                             1128 en 1136

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                                 1199 en 1173

2 Ellie Kleine                                            1133 en 1182

Klasse G:

1 Hendrik Mensing                                   1076 en 1178

2 Marga Kelly                                           1091 en 1143

Klasse H:

1 Edwin van der Meer                              1134 en 1096

Klasse I:

1 Greetje Polstra                                      1048 en   996

Klasse J:

1 Lammie Borger                                       929 en  956

De uitslagen van 29 januari 2015

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                                 1385 en 1403

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                                   1354 en 1419

Klasse D:

1 Christina Fennema                        1271 en 1339

2 Roelf Hekman                                1207 en 1283

Klasse E:

1 Gretha van der Spoel                     1271 en 1292

2 Jannie Fennema                             1204 en 1212

3 Jan van der Spoel                           1220 en 1170

4 Jan van der Sleen                           1227 en 1105

5 Jan Zwiers                                       1118 en 1188

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                           1215 en 1213

Klasse G:

1 Marga Kelly                                     1069 en 1136

2 Hendrik Mensing                              1156 en 1046

Klasse H:

1 Jan Buikema                                    1116 en 1144

2 Edwin van der Meer                         1091 en 1086

Klasse J:

1 Lammie Borger                                  891 en 1030

De uitslagen van 22 januari 2015

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                                  1373 en 1318

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                                    1381 en 1439

Klasse D:

1 Christina Fennema                          1246 en 1264

2 Roelf Hekman                                  1272 en 1221

Klasse E:

1 Jannie Fennema                              1258 en 1283

2 Gretha van der Spoel                       1248 en 1261

3 Jan van der Sleen                            1270 en 1224

4 Jan van der Spoel                            1171 en 1257

5 Jan Zwiers                                        1175 en 1121

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                            1156 en 1237

2 Ellie Kleine                                       1090 en 1143

Klasse G:

1 Hendrik Mensing                             1077 en 1173

2 Bert Smink                                      1044 en 1087

3 Marga Kelly                                     1034 en 1070

Klasse H:

1 Jan Buikema                                   1112 en 1075

2 Edwin van der Meer                        1092 en 1051

Klasse I:

1 Greetje Polstra                                1086 en 1030

Klasse J:

1 Lammie Borger                                  910 en  864

De uitslagen van 15 januari 2014

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                                 1396 en 1404

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                                    1386 en 1347

Klasse D:

1 Christina Fennema                          1165 en 1300

2 Roelf Hekman                                  1197 en 1119

Klasse E:

1 Jannie Fennema                              1282 en 1282

2 Gretha van der Spoel                       1211 en 1269

3 Jan van der Sleen                            1200 en 1236

4 Jan Zwiers                                        1091 en 1196

5 Jan van der Spoel                            1096 en 1162

Klasse F:

1 Ellie Kleine                                       1215 en 1207

2 Janny Heuvelman                            1163 en 1119

Klasse G:

1 Hendrik Mensing                              1120 en 1087

2 Marga Kelly                                      1122 en 1069

Klasse H:

1 Jan Buikema                                    1146 en 1068

2 Edwin van der Meer                         1018 en 1043

Klasse I:

1 Greetje Polstra                                 1032 en 1009

Klasse J:

1 Lammie Borger                                  994 en  883

De uitslagen van 8 januari 2015

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                                1413 en 1411

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                                   1412 en 1381

Klasse D:

1 Christina Fennema                        1268 en 1249

2 Roelf Hekman                                1217 en 1237

Klasse E:

1 Jan van der Spoel                         1291 en 1235

2 Gretha van der Spoel                    1272 en 1240

3 Jannie Fennema                            1283 en 1209

4 Jan van der Sleen                          1154 en 1244

5 Jan Zwiers                                      1215 en 1175

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                           1205 en 1186

2 Ellie Kleine                                      1098 en 1183

Klasse G:

1 Marga Kelly                                     1121 en 1102

2 Hendrik Mensing                             1095 en 1114

3 Bert Smink                                       1011 en 1067

Klasse H:

1 Jan Buikema                                     1201 en 1150

2 Edwin van der Meer                          1075 en 1094

Klasse I:

1 Greetje Polstra                                  1066 en 1023

Klasse J:

1 Lammie Borger                                     941 en  931

De uitslagen van 18 december 2014

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                                 1400 en 1424

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                                   1419 en 1383

Klasse D:

1 Christina Fennema                         1235 en 1302

2 Roelf Hekman                                 1252 en 1237

Klasse E:

1 Jannie Fennema                            1269 en 1262

2 Gretha van der Spoel                     1230 en 1239

3 Jan van der Spoel                          1189 en 1233

4 Jan van der Sleen                          1187 en 1205

5 Jan Zwiers                                      1109 en 1162

Klasse F:

1 Ellie Kleine                                     1206 en 1195

2 Janny Heuvelman                          1164 en 1115

Klasse G:

1 Hendrik Mensing                            1073 en 1094

2 Marga Kelly                                    1056 en 1063

Klasse H:

1 Jan Buikema                                   1039 en 1123

2 Edwin van der Meer                        1046 en 1086

Klasse J:

1 Lammie Borger                                  887 en  912

 

De uitslagen van 11 december 2014

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                                 1398 en 1389

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                                    1387 en 1396

Klasse D:

1 Roelf Hekman                                  1226 en 1118

Klasse E:

1 Gretha van der Spoel                       1249 en 1254

2 Jan van der Spoel                            1189 en 1295

3 Jan van der Sleen                            1228 en 1235

4 Jan Zwiers                                        1123 en 1176

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                             1202 en 1175

2 Ellie Kleine                                        1136 en 1179

Klasse G:

1 Marga Kelly                                       1067 en 1125

2 Hendrik Mensing                               1095 en 1013

Klasse H:

1 Jan Buikema                                     1111 en 1044

Klasse J:

1 Lammie Borger                                    941 en  946

 De uitslagen van 4 december 2014

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                                   1328 en 1429

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                                      1394 en 1446

 Klasse D:

1 Christina Fennema                            1264 en 1227

2 Roelf Hekman                                   1241 en 1196

Klasse E:

 1 Jannie Fennema                              1290 en 1310

 2 Jan van der Spoel                            1204 en 1217

 3 Jan van der Sleen                            1190 en 1199

 4 Gretha van der Spoel                       1165 en 1134

 5 Jan Zwiers                                        1003 en 1198

Klasse F:

1 Ellie Kleine                                        1131 en 1173

2 Janny Heuvelman                             1111 en 1180

 Klasse G:

1 Marga Kelly                                       1113 en 1091

2 Hendrik Mensing                               1055 en 1011

Klasse H:

 1 Jan Buikema                                    1076 en 1093

 2 Edwin van der Meer                         1072 en 1069

 Klasse J:

 1 Lammie Borger                                   931  en  909

De uitslagen van 27 november 2014

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                                  1394 en 1393

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                                     1386 en 1381

Klasse D:

1 Roelf Hekman                                  1213 en 1159

Klasse E:

1 Gretha van der Spoel                      1227 en 1212

2 Jan van der Sleen                           1221 en 1211

3 Jan van der Spoel                           1224 en 1180

4 Jan Zwiers                                       1108 en 1070

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                            1167 en 1210

2 Ellie Kleine                                       1095 en 1164

Klasse G:

1 Hendrik Mensing                             1139 en 1138

2 Marga Kelly                                     1095 en 1103

Klasse H:

1 Edwin van der Meer                         1086 en 1108

2 Jan Buikema                                      984 en 1147

Klasse I:

1 Greetje Polstra                                 1055 en 1018

Klasse J:

1 Lammie Borger                                   936 en  851

Klasse X:

1 Christina Fennema                           1243 en 1311

2 Jannie Fennema                               1179 en 1201

 

De uitslagen van 20 november 2014

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                                   1398 en 1429

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                                     1429 en 1399

Klasse D:

1 Roelf Hekman                                   1285 en 1261

Klasse E:

1 Jan van der Sleen                             1234 en 1271

2 Jan van der Spoel                            1231 en 1234

3 Gretha van der Spoel                       1228 en 1213

4 Jan Zwiers                                        1127 en 1111

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                            1216 en 1234

2 Ellie Kleine                                       1106 en 1198

Klasse G:

1 Hendrik Mensing                             1152 en 1141

2 Marga Kelly                                     1049 en 1071

Klasse H:

1 Edwin van der Meer                          985 en 1117

2 Jan Buikema                                   1027 en 1045

Klasse I:

1 Greetje Polstra                                1030 en 1099

Klasse J: 

1 Lammie Borger                                 880 en 1012

Klasse X:

1 Christina Fennema                         1252 en 1251

2 Jannie Fennema                            1224 en 1196

De uitslagen van 13 november 2014

 Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                                 1403 en 1427

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                                   1398 en 1385

Klasse D:

1 Roelf Hekman                                 1217 en 1206

Klasse E:

1 Jan van der Sleen                           1234 en 1272

2 Gretha van der Spoel                      1259 en 1142

3 Jan van der Spoel                           1183 en 1172

4 Jan Zwiers                                      1100 en 1041

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                           1197 en 1205

2 Ellie Kleine                                      1029 en 1126

Klasse G:

1 Hendrik Mensing                                 1136 en 1104

2 Bert Smink                                       1097 en 1066

Klasse H:

1 Edwin van der Meer                        1042 en 1043

2 Jan Buikema                                      900 en  961

Klasse I:

1 Greetje Polstra                                  964 en 1063

Klasse J:

1 Lammie Borger                                 906 en  952

Klasse X:

1 Christina Fennema                          1183 en 1242

2 Jannie Fennema                             1181 en 1239

 

De uitslagen van 6 november 2014

Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                                  1350 en 1395

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                                      1354 en 1392

Klasse D:

1 Roelf Hekman                                   1203 en 1219

Klasse E:

1 Gretha van der Spoel                        1225 en 1247

2 Jan van der Sleen                             1201 en 1250

3 Jan Zwiers                                         1195 en 1206

4 Jan van der Spoel                             1161 en 1168

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                             1192 en 1141

2 Ellie Kleine                                        1098 en 1041

Klasse G:

1 Hendrik Mensing                              1173 en 1088

2 Marga Kelly                                       992 en 1152

Klasse H:

1 Edwin van der Meer                         1105 en 1086

2 Jan Buikema                                    1011 en  981

Klasse I:

1 Greetje Polstra                                1030 en 1124

Klasse J:

1 Lammie Borger                                 973 en  902

Klasse X:

1 Christina Fennema                          1313 en 1235

2 Jannie Fennema                              1187 en 1213

 

De uitslagen van 30 oktober 2014

 Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                                  1391 en 1372

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                                    1388 en 1365

Klasse D:

1 Roelf Hekman                                 1255 en 1258

Klasse E:

1 Gretha van der Spoel                     1279 en 1207

2 Jan van der Spoel                          1150 en 1211

3 Jan van der Sleen                          1167 en 1154

4 Jan Zwiers                                     1188

Klasse F:

1 Ellie Kleine                                       1104 en 1194

2 Janny Heuvelman                            1107 en 1139

Klasse G:

1 Bert Smink                                      1108 en 1056

2 Hendrik Mensing                            1087 en 1074

3 Marga Kelly                                    1056 en 1002

Klasse H:

1 Edwin van der Meer                      1182 en 1120

2 Jan Buikema                                 1053 en  936

Klasse I:

1 Greetje Polstra                              1092 en 1117

Klasse J:

1 Lammie Borger                             943 en  966

Klasse X:

1 Christina Fennema                       1277 en 1249

 

De uitslagen van 23 oktober 2014

 Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                                   1412 en 1419

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                                      1385 en 1335

Klasse D:

1 Roelf Hekman                                   1271 en 1250

Klasse E:

1 Gretha van der Spoel                        1209 en 1168

2 Jan van der Sleen                             1167 en 1191

3 Jan van der Spoel                             1099 en 1144

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                             1163 en 1124

2 Ellie Kleine                                        1077 en 1059

Klasse G:

1 Hendrik Mensing                               1157 en 1061

2 Marga Kelly                                       1106 en 1007

3 Bert Smink                                         1033 en 1071

Klasse H:

1 Edwin van der Meer                          1035 en 1131

2 Jan Buikema                                       985 en 1076

Klasse I:

1 Greetje Polstra                                  1057 en 1107

Klasse J:

1 Lammie Borger                                  1028 en   856

Klasse X:

1 Jannie Fennema                               1275 en 1282

2 Christina Fennema                            1251 en 1232

 

De uitslagen van 16 oktober 2014

 Hoofdklasse Heren A:

1 Jaap Huisman                                   1387 en 1298

Hoofdklasse Heren B:

1 Ron Duursma                                    1314 en 1287

Hoofdklasse Dames:

1 Hettie Kleine                                      1397 en 1385

Klasse D:

1 Roelf Hekman                                   1252 en 1215

Klasse E:

1 Gretha van der Spoel                        1144 en 1238

2 Jan van der Spoel                             1167 en 1211

3 Jan van der Sleen                             1200 en 1152

Klasse F:

1 Janny Heuvelman                             1159 en 1176

2 Ellie Kleine                                        1120 en 1068

Klasse G:

1 Bert Smink                                         1120 en 1120

2 Hendrik Mensing                               1081 en 1099

Klasse H:

1 Edwin van der Meer                          1032 en 1063

2 Jan Buikema                                        941 en  924

3 Hennie Klaster                                     933

Klasse I:

1 Greetje Polstra                                  1097 en 1080

Klasse J:

1 Lammie Borger                                    965 en 1028

Klasse X:

1 Jannie Fennema                               1237 en 1235

2 Christina Fennema                            1192 en 1232

De uitslagen van 9 oktober 2014
 
           
Hoofdklasse Heren A:      
Jaap Huisman    1337 1339  
Hoofdklasse Dames:      
Hettie Kleine   1369 1381  
Klasse D:        
Roelf Hekman   1303 1173  
Klasse E:        
Jan van der Sleen   1238 1173  
Gretha van der Spoel 1196 1167  
Jan van der Spoel   1139 1206  
Klasse F:        
Janny Heuvelman   1137 1209  
Ellie Kleine   1184 1146  
Klasse G:        
Hendrik Mensing   1055 1136  
Bert Smink   1080 1110  
Marga Kelly   1031 1061  
Klasse H:         
Edwin van der Meer 1081 1188  
Jan Buikema   927 927  
Klasse J:        
Lammie Borger   962 910  
Klasse X:        
Christina Fennema 1229 1286  
Jannie Fennema   1213 1247  

 

 

De uitslagen van 2 oktober 2014   
           
Hoofdklasse Heren A:      
Jaap Huisman    1370 1400  
Hoofdklasse Dames:      
Hettie Kleine   1334 1379  
Klasse D:        
Roelf Hekman   1176 1219  
Klasse E:        
Gretha van der Spoel 1227 1207  
Jan van der Sleen   1210 1209  
Jan van der Spoel   1203 1128  
Klasse F:        
Ellie Kleine   1168 1214  
Janny Heuvelman   1131 1186  
Klasse G:        
Bert Smink   1138 1096  
Hendrik Mensing   1062 1089  
Marga Kelly   1047 1048  
Klasse H:         
Edwin van der Meer 1015 1148  
Jan Buikema   891 960  
Klasse I:        
Greetje Polstra   1099 1049  
Klasse J:        
Lammie Borger   920 901  
Klasse X:        
Christina Fennema 1293 1257  
Jannie Fennema   1188 1197  
De uitslagen van 25 september 2014 
           
Hoofdklasse Heren A:      
Jaap Huisman    1363 1395  
Hoofdklasse Dames:      
Hettie Kleine   1381 1368  
Klasse D:        
Roelf Hekman   1231 1201  
Klasse E:        
Jan van der Spoel   1158 1197  
Gretha van der Spoel 1199 1143  
Jan van der Sleen   1186 1138  
Klasse F:        
Ellie Kleine   1133 1250  
Janny Heuvelman   1174 1139  
Klasse G:        
Hendrik Mensing   1139 1098  
Marga Kelly   1038 1113  
Klasse H:         
Edwin van der Meer 1062 1102  
Klasse I:        
Greetje Polstra   1108 1140  
Klasse J:        
Lammie Borger   864 966  
De uitslagen van 18 september 2014 
           
Hoofdklasse Heren A:      
Jaap Huisman    1340 1411  
Hoofdklasse Dames:      
Hettie Kleine   1404 1356  
Klasse D:        
Roelf Hekman   1218 1219  
Klasse E:        
Jan van der Sleen   1212 1284  
Gretha van der Spoel 1156 1200  
Jan Zwiers   1132 1158  
Jan van der Spoel   1136 1142  
Klasse F:        
Janny Heuvelman   1118 1237  
Ellie Kleine   1074 1099  
Klasse G:        
Bert Smink   1181 1083  
Hendrik Mensing   1182 1044  
Marga Kelly   1123 1010  
Klasse H:         
Edwin van der Meer 1072 1038  
Klasse I:        
Greetje Polstra   1111 1124  
Klasse J:        
Lammie Borger   916 933  
De uitslagen van 11 september 2014 
           
Hoofdklasse Heren A:      
Jaap Huisman    1383 1369  
Hoofdklasse Dames:      
Hettie Kleine   1362 1343  
Klasse D:        
Roelf Hekman   1293 1192  
Klasse E:        
Jan van der Sleen    1257 1228  
Gretha van der Spoel 1273 1185  
Jan Zwiers   1212 1192  
Jan van der Spoel   1241 1138  
Klasse F:        
Janny Heuvelman   1174 1140  
Ellie Kleine   1076 1154  
Klasse G:        
Hendrik Mensing   1180 1115  
Marga Kelly   1118    
Bert Smink   1112    
Klasse H:         
Edwin van der Meer 1168 1040  
Klasse I:        
Greetje Polstra   1047 1080  
De uitslagen van 4 september 2014 
           
Hoofdklasse Heren A:      
Jaap Huisman    1397 1354  
Hoofdklasse Dames:      
Hettie Kleine   1349 1381  
Klasse D:        
Roelf Hekman   1174 1328  
Klasse E:        
Jan van der Sleen   1211 1187  
Jan Zwiers   1199 1142  
Jan van der Spoel   1120 1187  
Gretha van der Spoel 1210 1089  
Klasse F:        
Janny Heuvelman   1061 1208  
Ellie Kleine   1026 1160  
Klasse G:        
Hendrik Mensing   1113 1145  
Bert Smink   1142 1038  
Marga Kelly   1016 1157  
Klasse H:         
Edwin van der Meer 986 1031  
Klasse I:        
Greetje Polstra   1051 1103  
Klasse J:        
Lammie Borger   834 861