Home » Toernooi Hoogeveen 2013

Toernooi Hoogeveen 2013

Uitslagenlijst Open Sjoeltoernooi SV Hoogeveen aan de bak, 16 februari 2013
               
Hoofdklasse Dames            
               
Plaats Naam Woonplaats R1 R2 R3 R4 H.score
1 Marijke Denissen Venray 1381 1431 1381   1431
2 Geesje Berendsen Veendam 1397 1219 1279   1397
3 Heidi Hop Apeldoorn 1366 1386     1386
4 Dinie Veen Lutten 1280 1307 1329 1306 1329
               
               
Hoofdklasse Heren A            
               
Plaats Naam Woonplaats R1 R2 R3 R4 H.score
1 Herman Depenbrock Ter-Apel 1437 1464 1420   1464
2 Klaas Rorije Heerde 1425 1429 1440   1440
3 Hendry Wibiër Dedemsvaart 1439 1394     1439
4 Pieter Euverman Emmeloord 1373 1426 1421   1426
5 Jelle Elzinga Frieschepalen 1389 1321 1401 1386 1401
6 J. Postma Assen 1375 1333 1378 1395 1395
7 Gerard Agterhuis Wezep 1263 1252 1336 1375 1375
8 Hans Heusinkveld Aalten 1369 1357 1329   1369
               
               
Hoofdklasse Heren B            
               
Plaats Naam Woonplaats R1 R2 R3 R4 H.score
1 Jarno Langerak Emmeloord 1440 1288 1425   1440
2 Arnold Wibiër Dedemsvaart 1309 1411     1411
3 Wobbe Reitsema Drachten 1338 1390 1374 1389 1390
4 Jan Twickler Winschoten 1377 1284     1377
5 Ron Duursma Veenhuizen 1373 1373 1376   1376
6 Erik Koelewijn Smilde 1226 1329 1366 1306 1366
7 Paul Rorije Heerde 1329 1329 1349 1304 1349
8 Lambert Veen  Lutten 1240 1283 1346 1319 1346
9 B. Withaar Ommen 1203 1331 1263   1331
10 Jan Luisman Bergentheim 1272 1311 1289   1311
               
               
Klasse C            
               
Plaats Naam Woonplaats R1 R2 R3 R4 H.score
1 Gert van Asselt Vierhouten 1307 1388     1388
2 Jan Meijer Veendam 1384 1303 1367   1384
3 Jans Sloots Brikkenmikkers 1353 1364     1364
4 Lammert Kiers ? 1296 1362 1241   1362
5 Fennanda Hop Vierhouten 1267 1324 1355 1311 1355
6 Eltjo Meijer Veendam 1340 1353 1352   1353
7 E. Lok Noordscheschut 1343 1252 1284   1343
8 Sienie Koers Zwartsluis 1324 1296 1282 1321 1324
9 Greet Westerop Zwartsluis 1298 1275 1243 1307 1307
10 Tiny Makkinga Ommen 1209 1247 1261   1261
11 Koen Heideveld Venray 1210 1247 1223   1247
             
             
Klasse D            
               
Plaats Naam Woonplaats R1 R2 R3 R4 H.score
1 Anja Dijkstra Assen 1282 1372 1284   1372
2 Diny Tieman Hardenberg 1258 1243 1368   1368
3 Ab Kooijman Emmeloord 1246 1244 1184 1348 1348
4 Christina Fennema Appelscha 1316 1249 1275 1346 1346
5 Sander Vermeer Vierhouten 1254 1341 1334 1161 1341
6 Kevin Lok Hollanscheveld 1329 1156 1311   1329
7 Jaap van Goor Dedemsvaart 1288 1300 1204 1263 1300
8 Jannie Tibben Hoogeveen 1257 1297 1226   1297
9 Nico Schonewille Hoogeveen 1255 1285 1214   1285
10 Johan Schut Vlagtwedde 1256 1238 1143 1278 1278
11 Hillie Mostert Balkbrug 1271 1169     1271
12 H. Kiers Emmercompascuüm 1269 1208 1246   1269
13 Jenny Janssen Ommen 1185 1198 1262   1262
14 Jennie Wibier Dedemsvaart 1257 1257     1257
15 Alie Geerts Hooghalen 1231 1221 1238 1256 1256
16 Gretha van der Spoel Hoogeveen 1239 1245 1227   1245
17 Ate Faber Drachten 1233 1162 1138   1233
18 Marja van Asselt Vierhouten 1205 1181 1187 1224 1224
               
               
Klasse E            
               
Plaats Naam Woonplaats R1 R2 R3 R4 H.score
1 Albert van Urk Klazienaveen 1250 1300 1342   1342
2 Doetie de Vries Drachten 1270 1226 1324   1324
3 Roelf Hekman Hoogeveen 1298 1156 1257   1298
4 G. Kuper Oude Pekela 1288 1256     1288
5 Janny Heuvelman Zuidwolde 1285 1189 1164   1285
6 Jan van der Sleen Hoogeveen 1222 1276 1196 1204 1276
7 Willie Kuiper Wildervank 1266 1244     1266
8 Jan Zwiers Hoogeveen 1131 1256 1158   1256
9 Clemense Bekhof Steenwijk 1197 1219 1256 1163 1256
10 Henk Schut Vlagtwedde 1141 1199 1230 1219 1230
11 Truus Bles Zwartsluis 1139 1214 1130 1171 1214
12 Anny van Goor Dedemsvaart 1128 1145 1214 1012 1214
13 Roelie Bijlsma Steenwijk 1139 1122 1111 1102 1139
             
             
Klasse F            
               
Plaats Naam Woonplaats R1 R2 R3 R4 H.score
1 Jaqueline Lok Hollanscheveld 1183 1304 1286   1304
2 Wim Ruesink Dinxperlo 1198 1274     1274
3 Fenna Middelbos Assen 1158 1202 1221 1270 1270
4 Dries Dunnewind Ommen 1202 1194 1246   1246
5 Peter van der Zee Hierden 1175 1162 1217 1149 1217
6 Harm Geerts Hooghalen 1163 1204 1172 1120 1204
7 Henk Oostenbrink Genemuiden 1157 1202 1144 1147 1202
8 Ellie Kleine Hoogeveen 1138 1190     1190
9 H. Nijenhuis Hoogeveen 1178 1073 1064   1178
10 A. van Manen Drachten 1161 1170 1157   1170
11 Demi Willems Ommen 1161 1157 1150 1145 1161
12 Leo Nauta Groningen 1118 1098 1123 1096 1123
13 Jan Volkerink Ommen 984 1086 1026 1028 1086
               
               
Klasse G            
               
Plaats Naam Woonplaats R1 R2 R3 R4 H.score
1 J. Rozema Drachten 1216 1204 1210   1216
2 Teus Langerak Emmeloord 1187 1109 1177 1214 1214
3 Henk Depenbrock Ter-Apel 1171 1188 1137   1188
4 Jan Dolfsma Ommen 1087 1011 1170 1015 1170
5 Karstema Houwer Hoogeveen 1129 1168 1003   1168
6 J. Gosink Hoogeveen 1140 1166 1102   1166
7 Yvonne van Manen Drachten 1158 1139 1160   1160
8 Janny Wijngaard Assen 1138 1119 1154   1154
9 Geertje Klein Emmercompascuüm 1145 1113 1121   1145
10 Bert Smink Hoogeveen 1030 974 1058 1092 1092
11 T. Zuidema Veendam 991 1055 1060   1060
               
               
Klasse H            
               
Plaats Naam Woonplaats R1 R2 R3 R4 H.score
1 Bert Gosink Hoogeveen 1095 1135 1062   1135
2 Jan Buikema Hoogeveen 1116 1077 1062   1116
3 Harja Gosink Hoogeveen 1072 1080 1077   1080
4 Willem Speksnijder Genemuiden 995 988 1063 978 1063
5 Marga Kelly Hoogeveen 1054       1054
6 Femia Klunder Brikkenmikkers 1043 1050 987   1050
7 Edwin van der Meer Hoogeveen 1048 1043 1033   1048
8 Beke Rozema Drachten 1033 1021 1034   1034
               
               
Klasse I            
               
Plaats Naam Woonplaats R1 R2 R3 R4 H.score
1 Jacob Wolgen Ter Apel 1171 1091 1021   1171
2 Ge Oostenbrink Genemuiden 1049 1154 1137 1069 1154
3 Hendrik Mensing Assen 1068 1044 1039 1029 1068
4 Tineke Gort Klazienaveen 1064 1002 1055   1064
5 Riekie van Beek Dedemsvaart 915 913 904 917 917
             
             
Klasse J            
               
Plaats Naam Woonplaats R1 R2 R3 R4 H.score
1 Gepke Wolgen Lanting Ter-Apel 1090 1093 1161   1161
2 Aly Prijs Hoogeveen 876 989 840   989
3 Lammie Borger Zuidwolde 983 857     983
4 Reino Mensert Drachten 963 945     963
5 Wytse Groenewoud Drachten 938 929 922   938
6 Minie Dunnewind Ommen 867 845 917 879 917
7 Hans Mensert Drachten 836 899     899
8 Reyon Mensert Hoogeveen 877 837     877
               
               
Jeugdklasse            
               
Plaats Naam Woonplaats R1 R2 R3 R4 H.score
1 Louise Klunder Brikkenmikkers 1169 1139 1198   1198
2 Robin Lok Noordscheschut 1109 1102     1109
3 Nienke Voorn Klazienaveen 647 754 716   754