Home » Uitslagen 2018-2019
De uitslagen van 15 november 2018  
Hoofdklasse Dames:
Hettie Kleine 1335 1366
Hoofdklasse Heren B:
Jaap Huisman 1371 1378
Klasse C:
Hans Oudshoorn 1300 1364
Klasse D:
Christina Fennema 1335 1272
Francis Hekman  1230 1246
Klasse E:
Roelf Hekman 1260 1223
Jannie Fennema 1219 1257
Jan van der Sleen 1229 1216
Jan van der Spoel 1209 1078
Janny Heuvelman  1132 1151
Ellie Kleine 1114 1130
Klasse F:
Hendrik Mensing 1228 1202
Jan Zwiers   971 1054
Klasse G:
Bert Smink 1099 1181
Klasse H:
Edwin van der Meer 1047 1147
Klasse I:
Leny van der Vliet 1029   937
Klasse J:
Lammie Borger   921   940
De uitslagen van 8 november 2018  
Hoofdklasse Dames:
Hettie Kleine 1420 1323
Hoofdklasse Heren B:
Jaap Huisman 1250 1377
Klasse C:
Hans Oudshoorn 1327 1309
Kevin Lok 1343 1124
Klasse D:
Christina Fennema 1279 1320
Francis Hekman  1298 1243
Klasse E:
Jannie Fennema 1200 1249
Jan van der Spoel 1169 1260
Roelf Hekman 1209 1178
Jan van der Sleen 1180 1163
Ellie Kleine 1123 1191
Janny Heuvelman  1176 1115
Klasse F:
Hendrik Mensing 1080 1229
Jan Zwiers 1052 1073
Marga Kelly 1023 1048
Klasse G:
Bert Smink 1143 1112
Jan Buikema 1071 1170
Klasse H:
Edwin van der Meer 1181 1049
Klasse I:
Leny van der Vliet 1032 1063
Klasse J:
Lammie Borger   949   941

 

 

De uitslagen van 1 november 2018  
Hoofdklasse Dames:
Hettie Kleine 1417 1361
Hoofdklasse Heren B:
Jaap Huisman 1439 1414
Klasse C:
Hans Oudshoorn 1258 1328
Klasse D:
Christina Fennema 1295 1307
Francis Hekman  1216 1272
Klasse E:
Jannie Fennema 1254 1246
Roelf Hekman 1199 1241
Jan van der Sleen 1229 1162
Ellie Kleine 1134 1237
Jan van der Spoel 1182 1139
Janny Heuvelman  1101 1162
Klasse F:
Hendrik Mensing 1225 1237
Jan Zwiers 1144 1111
Marga Kelly 999 1200
Klasse G:
Bert Smink 1104 1103
Jan Buikema 1004 1072
Klasse H:
Edwin van der Meer   995 1100
Klasse I:
Leny van der Vliet   933   993
Klasse J:
Lammie Borger   953 1000

 

De uitslagen van 25 oktober 2018  
Hoofdklasse Dames:
Hettie Kleine 1347 1349
Klasse C:
Hans Oudshoorn 1310 1311
Klasse D:
Francis Hekman  1268 1285
Christina Fennema 1279 1226
Klasse E:
Jannie Fennema 1210 1228
Roelf Hekman 1184 1191
Jan van der Sleen 1209 1224
Jan van der Spoel 1095 1229
Ellie Kleine 1049 1193
Janny Heuvelman  1096 1142
Klasse F:
Hendrik Mensing 1246 1246
Marga Kelly 1079 1121
Jan Zwiers 1107 1093
Klasse G:
Jan Buikema 1058 1045
Klasse H:
Edwin van der Meer 1094 1146
Klasse I:
Leny van der Vliet 1010   989
Klasse J:
Lammie Borger 916   924

 

De uitslagen van 18 oktober 2018  
Hoofdklasse Dames:
Hettie Kleine 1428 1420
Klasse C:
Hans Oudshoorn 1373 1361
Klasse D:
Christina Fennema 1331 1263
Francis Hekman  1343 1190
Klasse E:
Roelf Hekman 1282 1287
Jannie Fennema 1228 1238
Jan van der Sleen 1213 1176
Ellie Kleine 1094 1187
Janny Heuvelman  1090 1155
Jan van der Spoel 1087 1072
Klasse F:
Marga Kelly 1152 1123
Jan Zwiers 1110 1155
Hendrik Mensing 1143 1100
Klasse G:
Bert Smink 1079 1072
Klasse H:
Edwin van der Meer 1111 1139
Klasse I:
Leny van der Vliet 1021   997
Klasse J:
Lammie Borger 1011

    895

 

De uitslagen van 11 oktober 2018  
Hoofdklasse Dames:
Hettie Kleine 1375 1340
Klasse C:
Hans Oudshoorn 1329 1289
Klasse D:
Christina Fennema 1230 1364
Francis Hekman  1285 1285
Klasse E:
Roelf Hekman 1212 1241
Jan van der Sleen 1231 1169
Janny Heuvelman  1216 1176
Jan van der Spoel 1168 1174
Jannie Fennema 1093 1184
Klasse F:
Jan Zwiers 1199 1121
Hendrik Mensing 1167 1166
Klasse G:
Bert Smink 1088 1088
Jan Buikema   958 1075
Klasse H:
Edwin van der Meer 1099 1136
Klasse I:
Leny van der Vliet   998   958
Klasse J:
Lammie Borger   939   964

 

De uitslagen van 4 oktober 2018  
Hoofdklasse Dames:
Hettie Kleine 1408 1392
Klasse C:
Hans Oudshoorn 1311 1298
Klasse D:
Francis Hekman  1262 1323
Christina Fennema 1257 1286
Klasse E:
Jannie Fennema 1195 1255
Roelf Hekman 1235 1219
Jan van der Sleen 1169 1265
Janny Heuvelman  1126 1227
Ellie Kleine 1104 1227
Klasse F:
Hendrik Mensing 1171 1196
Jan Zwiers 1009 1123
Klasse G:
Bert Smink 1068 1126
Jan Buikema 1083 1075
Klasse H:
Edwin van der Meer 1066 1128
Klasse I:
Leny van der Vliet 1025   954
Klasse J:
Lammie Borger   872   975
De uitslagen van 27 september 2018   
Hoofdklasse Dames:
Hettie Kleine 1440 1385
Hoofdklasse Heren B:
Jaap Huisman 1330 1408
Klasse C:
Kevin Lok  1307 1366
Hans Oudshoorn 1322 1309
Klasse D:
Christina Fennema 1262 1319
Francis Hekman  1247 1322
Klasse E:
Roelf Hekman 1237 1233
Ellie Kleine 1157 1221
Jan van der Sleen 1189 1149
Janny Heuvelman  1159 1165
Jan van der Spoel 1090 1233
Jannie Fennema 1193
Klasse F:
Hendrik Mensing 1156 1202
Jan Zwiers 1035 1053
Marga Kelly 1033
Klasse G:
Jan Buikema 1159 1133
Bert Smink 1115 1065
Klasse H:
Edwin van der Meer 1075 1051
Klasse I:
Leny van der Vliet 1015   988
Klasse J:
Lammie Borger   920   965

 

De uitslagen van 20 september 2018  
Hoofdklasse Dames:
Hettie Kleine 1395 1371
Hoofdklasse Heren B:
Jaap Huisman 1411 1311
Klasse C:
Hans Oudshoorn 1233 1344
Klasse D:
Christina Fennema 1277 1281
Francis Hekman  1264 1241
Klasse E:
Roelf Hekman 1225 1197
Jan van der Sleen 1256 1160
Jan van der Spoel 1144 1242
Ellie Kleine 1114 1141
Janny Heuvelman  1091 1125
Klasse F:
Hendrik Mensing 1138 1198
Marga Kelly 1040 1096
Klasse G:
Jan Buikema 1027 1142
Bert Smink 1017 1105
Klasse H:
Edwin van der Meer 1119 1141
Klasse I:
Leny van der Vliet 1033 1020
Klasse J:
Lammie Borger   992   927

 

De uitslagen van 13 september 2018  
Hoofdklasse Dames:
Hettie Kleine 1402 1360
Hoofdklasse Heren B:
Jaap Huisman 1373 1421
Klasse C:
Hans Oudshoorn 1291 1354
Klasse D:
Francis Hekman  1274 1317
Christina Fennema 1343 1197
Klasse E:
Roelf Hekman 1335 1284
Jan van der Spoel 1173 1207
Janny Heuvelman  1134 1231
Jan van der Sleen 1077 1177
Ellie Kleine 1119 1086
Klasse F:
Hendrik Mensing 1158 1193
Jan Zwiers 1095 1133
Marga Kelly 1054
Klasse G:
Bert Smink 1081 1135
Jan Buikema 1135 1043
Klasse H:
Edwin van der Meer 1134 1086
Klasse I:
Leny van der Vliet   965   953
Klasse J:
Lammie Borger   956   998

 

De uitslagen van 6 september 2018  
Hoofdklasse Dames:
Hettie Kleine 1365 1405
Hoofdklasse Heren B:
Jaap Huisman 1393 1345
Klasse C:
Hans Oudshoorn 1315 1261
Klasse D:
Christina Fennema 1278 1291
Francis Hekman 1223 1263
Klasse E:
Roelf Hekman 1242 1239
Ellie Kleine 1210 1196
Jan van der Sleen 1168 1142
Klasse F:
Jan Zwiers 1127 1143
Hendrik Mensing 1129 1130
Marga Kelly 1048 1124
Klasse G:
Jan Buikema 1093 1034
Klasse I:
Leny van der Vliet 1053 1046
Klasse J:
Lammie Borger   952   895